Niels Skak Jensen

 

Forstander

Telefon: 30235071 
Mail: forstander(at)idraetsefterskolen.dk

Løb, fællestimer

Karen Ingerslev Studstrup

 

Viceforstander

Telefon: 58855164 
Mail: viceforstander(at)idraetsefterskolen.dk

Matematik, fællestimer

 

Camilla Skov Hansen

 

Lærer

Telefon:
Mail: camilla.skov(at)idraetsefterskolen.dk

Dansk, Engelsk, Rytme 

Christoffer Thrane

 

Lærer

Telefon: 

Mail: christoffer.thrane@idraetsefterskolen.dk

Engelsk, Fodbold, Spring

Emil Staack

 

Lærer

Telefon: 28892252
Mail: emil.staack(at)idraetsefterskolen.dk

Badminton, Idrætspsykologi, Coach 

Kim Rafn

 

Lærer

Telefon: 21225935
Mail: kim.rafn(at)idraetsefterskolen.dk 

Dansk, Engelsk, Tillidsrepræsentant, Volley, Beachvolley, Løb

Lars Villum Hansen

 

Lærer

Telefon: 
Mail: @idraetsefterskolen.dk 

Friluftsliv

Martin Nissen

 

Lærer

Telefon: 60188382
Mail: martinnissen89(at)gmail.com 

Dansk, Engelsk, Fodbold 

Morten Porsborg

 

Lærer

Telefon: 28402919
Mail: morten.porsborg(at)idraetsefterskolen.dk 

Matematik, Håndbold

Peter Heegaard

 

Lærer

Telefon: 
Mail: peter.heegaard@idraetsefterskolen.dk 

Matematik, Spring, Drengegymnastik, Fællesgymnastik 

Sune Hilden

 

Lærer

Telefon: 22901845 

Mail: sune.hilden(at)idraetsefterskolen.dk

Dansk, RFSS, Spring, Løb

Åsmund Kaldråstøyl

 

Lærer

Vikar

Anders Emil Jensen

 

Lærer

Telefon: 
Mail: anders.jensen@idraetsefterskolen.dk 

Engelsk, Musik, Guitar, Kor 

Bjarke Falk Sabroe

 

Lærer

Telefon: 60778526 
Mail: bjarke.sabroe(at)idraetsefterskolen.dk

Fodbold, Matematik, Engelsk

 

Cecilie Malling-Jørgensen

 

Lærer

Telefon:
Mail: @idraetsefterskolen.dk

Tysk, Kor 

Egan Stevelt

 

Lærer

Telefon: 20265814 
Mail: egan.stevelt(at)idraetsefterskolen.dk

Dansk, Skolevejleder, Badminton, Tennis, Slagbold, Tegnekursus

Jakob Illeman

 

Lærer

Telefon: 
Mail: jakob.illeman@idraetsefterskolen.dk 

Spring, Drengegymnastik, Fællesgymnastik 

Laila Stenum

 

Lærer

Telefon: 61706604
Mail: laila.stenum(at)idraetsefterskolen.dk 

Engelsk, Matematik, Skolevejledning, Massage, Coach 

Lisette Reitz Larsen

 

Lærer

Telefon: 21605802
Mail: lisette.larsen(at)idraetsefterskolen.dk

Dansk, Tysk, Drama, Yoga, Spinning 

Monique Kelager Vogt

 

Lærer

Telefon: 
Mail: monique.vogt@idraetsefterskolen.dk 

Matematik, Dans, Pige Gymnastik, Fællesgymnastik

Per Lindgren

 

Lærer

Telefon: 22552305
Mail: per.lindgren(at)idraetsefterskolen.dk 

Matematik, Friluftsliv, Adventurerace, Sang/Fortælling 

Rune Engel

 

Lærer

Telefon: 61304505
Mail: rune.engel(at)idraetsefterskolen.dk 

Matematik, Spring, TeamGym 

Tomas Terp Nielsen

 

Lærer

Telefon: 61332244 

Mail: tomas.terp(at)idraetsefterskolen.dk

Dansk, Friluftsliv, Håndbold, Spinning, Triatlon, Praktikansvarlig

Kasper Linderoth


Lærer

Vikar

 

 

Administration




Gitte Skak Jensen

 

Skolemor, Elevoptagelse, Sekretær

Telefon: 58855164

Mail: gitte.skak(at)idraetsefterskolen.dk

 

Lene Søndergaard

 

 

Forretningsfører, Økonomi, Sekretær

Telefon: 58855164

Mail: lene.sondergaard(at)idraetsefterskolen.dk

 

Køkken




Helle Christensen

 

Køkken Leder

Telefon: 58855164

Mail: helle.christensen(at)idraetsefterskolen.dk

 

Lotte de Nully

 

Køkken Assistent

 

Marianne Sauer

 

Køkken Assistent

 

Tove Villumsen

 

Køkken Assistent

 

Birgitte Fosgerau

 

Køkken Assistent

 

 .

 

Marianne Larsen

 

Køkken Assistent

 

Mette Enkebølle

 

Køkken Assistent

 

Pedel




Henning Sand

 

Pedel & IT ansvarlig

Telefon: 58855164

Mail: henning.sand(at)idraetsefterskolen.dk

 

Lars Hald

 

Pedelmedhjælper

 

Kim Nordrum

 

Pedelmedhjælper

 

 .

 

Rengøring




Yvonne Larsen

 

 

 

Kirsten Starup Madsen

 

 

 

Gørlev Idrætsefterskole
Kirkevangen 13
4281 Gørlev

Tlf.: 58 85 51 64
Email: kontoret(at)idraetsefterskolen.dk